سوالات متداول

در این صفحه سوالات پرتکرار کاربران را مشاهده کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

سوالات پرتکرار کاربران

یک تکنسین با تجربه که آموزش گسترده ای در روش های رادیولوژی داشته است.

رادیولوژیست که آموزش تخصصی رادیولوژی تشخیصی را طی کرده است، نتایج شما را تفسیر کرده و گزارش کتبی را ارائه می دهد. همه رادیولوژیست ها دارای گواهی رادیولوژی معتبر هستند.

یکی از والدین می تواند همراه با کودک باشد. لطفاً از قبل تماس بگیرید.

نه، شما می توانید بدون توجه به توصیه پزشک خود انتخاب کنید که کجا می خواهید بروید و برای تفسیر آنلاین نتایج خود را به پزشکان ما ارسال کنید.

توموگرافی با کمک کامپیوتر، به عنوان سی تی شناخته می شود. این روش یک تکنیک اشعه ایکس است که از اسکنر مخصوص برای ایجاد تصاویر مقطعی از بدن و سر استفاده می کند. این روش تشخیصی “برش هایی” مانند برش های یک قرص نان تولید می کند.

سی‌تی‌ها می‌توانند بخش داخلی اندام‌ها را تصویر کنند و ساختارهای روی هم‌پوشان را دقیقاً از هم جدا کنند. برخلاف اشعه ایکس استاندارد که از کل ساختار مورد بررسی عکس می گیرد، سی تی اسکن می تواند همان ساختار را یک مقطع یا “برش” در یک زمان تصویر کند. این اجازه می دهد تا ناحیه داخلی بدن با جزئیات بسیار بیشتری نسبت به اشعه ایکس استاندارد به تصویر کشیده شود.

بسته به ناحیه ای از بدن که تصویربرداری می شود، ممکن است از شما خواسته شود که یک مخلوط طعم دار به نام کنتراست بنوشید که به ارزیابی معده و روده شما کمک می کند.

خدمات گزارش از راه دور می تواند نجات دهنده باشد، به خصوص برای موارد اورژانسی که در آن رادیولوژیست در دسترس نیست. با توجه به شرایط جغرافیایی، معاینه از راه دور راه حلی آسان و کم هزینه برای معایناتی است که تعداد کافی رادیولوژیست موجود نیست.

برای مشاهده تصاویر و گزارش ها کافی است به اینترنت متصل باشید.

اگر فرم عضویت را در وب سایت www.ghozareshonline.ir پر کنید، درخواست شما ارزیابی خواهد شد.

تصاویر و گزارش های ارسال شده برای گزارش از راه دور به مدت 3 ماه از تاریخ تصویربرداری در سیستم ذخیره می شود. ذخیره سازی طولانی تر با هزینه اضافی در دسترس است.

بله، با سیستم آنلاین او می تواند در هر زمان و هر مکان به تصاویر بیماران خود از طریق اینترنت دسترسی داشته باشد.

در صورت در خواست بیمار، از تصاویر و گزارش های مربوطه از بازدیدهای قبلی برای مقاصد مقایسه ای استفاده می شود. بیماران نیازی به حمل یا نگهداری فیلم ندارند. تصاویر ذخیره شده در صورت لزوم با کیفیت روز اول قابل چاپ مجدد هستند.

پاسخ خود را نیافتید؟
Scroll to Top
به بالا بروید