درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید

godr4

گزارش آنلاین اولین موسسه تهیه گزارش رادیولوژی آنلاین

گزارش آنلاین اولین موسسه تهیه گزارش رادیولوژی از راه دور ایران است که در سال 1400 به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک در بخش مشاوره رادیولوژی تاسیس شد.
به لطف تصاویر به دست آمده با روش های تصویربرداری مدرن که در آن از فناوری های پیشرفته در عصر ما استفاده می شود، تشخیص پزشکی مبتنی بر شواهد جای خود را به تشخیص درمانی مبتنی بر اطلاعات بیمار سپرده است. به عنوان یک نتیجه طبیعی نیاز به یک رادیولوژیست متخصص آنلاین بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود.

سایت گزارش آنلاین با هدف تشخیص و آرشیو تصاویر در محیطی مناسب تاسیس شد. وب سایت گزارش آنلاین فرصت مناسبی را برای معاینات رادیولوژیکی، مانند MRI، MR آنژیوگرافی، CT،  ماموگرافی،  اشعه ایکس دیجیتال را فراهم می کند. این خدمات در هر نقطه ای از کشور در دسترس کاربران گرامی است.
خدمات ارائه شده به صورت شبانه روزی است و در صورت مشاهده مورد اضطراری و اورژانسی ظرف 60 دقیقه گزارش تهیه می شود. تصاویر ارسالی شما در سرور های سایت ذخیره می‌شوند، بدین ترتیب از ادامه خدمات بدون وقفه اطمینان حاصل می‌شود.

گزارش آنلاین چگونه عمل می کند؟

در حالی که تکنسین های شما در حال انجام عکس های MRI، توموگرافی، ماموگرافی و اشعه ایکس هستند، شما تصاویر خود را در سایت ما بارگذاری می کنید. سپس گزارش مربوطه توسط رادیولوژیست های متخصص ما نوشته می شود و شما می توانید به صورت آنی گزارش مورد نظر خود را از روی صفحه نمایش خود مشاهده کنید و پرینت بگیرید.

خدمات ارائه شده توسط گزارش آنلاین

 1. تهیه گزارش پزشکی دقیق از تصاویر رادیولوژیک شما
 2. مشاوره رادیولوژی
 3. تحلیل و بررسی تصاویر رادیولوژی شما
 4. آرشیو طولانی مدت تصاویر رادیولوژیک
 5. راه حلی بسیار سریع و آسان برای دریافت گزارش پزشکی مورد نظر

مزایای گزارش آنلاین:

 • می توانید به شکلی شبانه روزی خدمات دریافت کنید.
 • می توانید تمام گزارش های خود خود را چاپ کنید.
 • گزارش سریع
 • در صورت داشتن مورد اضطراری، گزارش شما در اسرع وقت تهیه می شود.
 • کارکنان متخصص
 • کار گروهی
 • گزارش گیری به شکلی کاملا تخصصی انجام می شود، هر مورد توسط رادیولوژیستی که در آن زمینه متخصص است گزارش می شود.
 • دسترسی آنلاین به سوابق قبلی خود که در سیستم ثبت می شود.
 • دسترسی به کلیه معاینات و گزارشات رادیولوژیکی از هر کجای دنیا امکان پذیر است.
 • تنوع خدمات
 • گزارش تصاویر رادیولوژیکی (فارسی یا انگلیسی)
 • آرشیو طولانی مدت تصاویر رادیولوژیکی
 • سیستم های پشتیبانی سریع

چشم انداز ما

ارائه خدمات تصویربرداری و تشخیصی پزشکی با بالاترین کیفیت در اسرع وقت با پیگیری پیشرفت های علمی و فناوری روز دنیا در حوزه سلامت و بروزرسانی دانش فنی خود بر این اساس.

اهداف گزارش آنلاین

همکاری با کادری متخصص و استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها

رعایت اخلاق پزشکی و رعایت حقوق بیمار

تشخیص صحیح مشکلات شما را به سریعترین راه و به نحوی که از هر جای دنیا قابل دسترسی باشد، انجام می دهیم.

دیگر نگران تشخیص اشتباه پزشک خود نباشید

تشخیص دیر هنگام، تشخیص نادرست و سردرگمی در سیستم پزشکی بسیار رایج است. خطای پزشکی بر سلامت بیماران و سلامت مالی آنها تأثیر منفی می گذارد. با انجام یک مشاوره آنلاین پزشکی و تفسیر رادیولوژی توسط متخصصین ما از تشخیص اشتباه و انجام درمان های غیر ضروری جلوگیری کنید.

همین امروز به تفسیر رادیولوژی آنلاین خود توسط متخصص دسترسی پیدا کنید

از متخصصان  بخواهید اسکن رادیولوژی شما را بررسی کنند. رادیولوژیست های متخصص ما آماده اند تا تشخیص پزشکی و تفسیر رادیولوژی آنلاین را برای خواندن MRI، CT، PET، اشعه ایکس، سونوگرافی ، ماموگرافی و … به شما ارائه دهند.

تفسیر رادیولوژی آنلاین

گزارش آنلاین یک مرکز پزشکی رادیولوژی است که خدمات تفسیر رادیولوژی را به شکلی کاملا آنلاین ارائه می دهد. ما کاملا به این موضوع واقف هستیم که تقاضا برای خدمات تفسیر تصویر و تشخیص رادیولوژی در بیمارستان ها و مراکز تصویربرداری در سراسر کشور در حال افزایش است. این امر در برخی موارد باعث به وجود آمدن مشکلات مربوط به نیروی انسانی یا نبود نیروی متخصص می شود.

دکتر بلورساز و دکتر علیرضا سعیدی سال ها تجربه در ارزیابی و تفسیر تصاویر و گزارش رادیولوژی و پزشکی دارند. پزشکان مجموعه گزارش آنلاین در تفسیر تصاویر رادیولوژی برای قسمت های خاصی از بدن تخصص بسیار زیادی دارند. ما تفسیر پزشکی و تفسیر تصاویر رادیولوژی را برای پزشکان ارجاع دهنده، بیماران، دستیاران رادیولوژی، دانشجویان پزشکی، رادیولوژیست ها و بسیاری از افراد و گروه های رادیولوژی دیگر ارائه می دهیم. تفسیر رادیولوژی ما به شناخت دقیق بیمار از شرایط فعلی و بهترین روش درمانی که می تواند انتخاب کنید، کمک می کند.

روند کلی تفسیر رادیولوژی آنلاین و مشاوره پزشکی آنلاین در سایت گزارش آنلاین

موسسات پزشکی و بیمارستان ها مسئولیت تفسیر اولتراسوند، MRI، CT، PET، اشعه ایکس و سایر تصاویر تشخیصی را به سایت گزارش آنلاین محول می کنند.

رادیولوژیست های سایت ما به شکلی آنلاین وارد سیستم می شوند تا از یک سیستم بایگانی و ارتباط تصاویر و سیستم گردش کار رادیولوژی از راه دور برای خواندن و تفسیر تصاویر تشخیصی بیماران استفاده کنند. وقتی اسکن رادیولوژی بیماران در سایت آپلود می‌شود، متخصصان رادیولوژیست با توجه به تصاویر ارسالی تفسیر رادیولوژی و پاسخ سوالات بیمار را به سرعت و دقت کامل ارائه می دهند.

ارائه گزارش آنلاین تفسیر رادیولوژی در تمامی روز های هفته

دسترسی به یک رادیولوژیست متخصص که بدون مراجعه حضوری بتواند تفسیر رادیولوژی ، سونوگرافی ، ماموگرافی و … را در تمامی روز های هفته به شکلی دقیق تحلیل و بررسی کند، یکی از خواسته های اصلی بیماران است. سایت گزارش آنلاین با توجه به محدودیت منابعی که در تعداد متخصصین رادیولوژی و پزشک متخصص در کشور وجود دارد در اقدامی نو آورانه تصمیم به تاسیس مجموعه پزشکی گرفت که هدف اصلی آن ارائه تفسیر رادیولوژِی و پزشکی در تمام روز های هفته به مراجعان آنلاین سایت است تا بیماران بدون وقفه و پس از دریافت گزارش اولیه به تفسیر و اطلاعات کامل در مورد شرایط فعلی خود دسترسی داشته باشند. تمامی خدمات تفسیر رادیولوژِی سایت گزارش آنلاین در تمامی روز های هفته به بیماران به صورت آنلاین ارائه می شود.

تفسیر رادیولوژی آنلاین هزینه های درمانی شما را کاهش می دهد

خدمات رادیولوژی آنلاین و خدمات خواندن رادیولوژی ارائه شده توسط گزارش آنلاین مشکلات پوشش بسیاری از مراکز پزشکی و بخش های رادیولوژی را حل می کند. مراکز درمانی بزرگ بودجه مورد نیاز را برای پرسنل رادیولوژیست ها به صورت 24 ساعته در اختیار دارند. اکنون برخی از بیمارستان ها از شرکت های خارجی برای ارائه خدمات تصویربرداری استفاده می کنند . با این حال، بیمارستان‌های کوچکتر، مراکز تشخیصی، مراکز تصویربرداری سرپایی و مراکز مراقبت فوری، تفاسیر رادیولوژی خود را به شرکت‌های رادیولوژی از راه دور ارجاع می دهند. برون سپاری خدمات رادیولوژی به NDI می تواند بسیاری از مزایای مالی و کیفیت مراقبت را ارائه دهد. تفسیر رادیولوژی آنلاین باعث تشخیص دقیق بیماری و ارائه راه حل های مناسب برای بیمار در سریع ترین زمان ممکن می شود. این سرعت عمل و دقت باعث کاهش خطا و در نهایت کاهش هزینه های درمانی بیماران می شود.

کیفیت و عملکرد

کیفیت و عملکرد از جمله عوامل کلیدی در انتخاب خدمات تفسیر تصویر رادیولوژی به صورت آنلاین است.

تفسیر رادیولوژی سریع و دقیق

رادیولوژیست های سایت گزارش آنلاین ، آزمایشات ساده و پیچیده سی تی شکم و لگن، سونوگرافی های تصویربرداری جنین، اشعه ایکس قفسه سینه و مطالعات تصویربرداری MRI مغز را به طور روشمند و دقیق مطالعه و تفسیر می کنند. رادیولوژیست‌های ما سعی نمی‌کنند سرعت گزارش‌دهی خود را افزایش دهند. مدیریت گزارش آنلاین به خوبی می‌داند که یک اشتباه در تفسیر رادیولوژیکی یا تشخیص اشتباه می‌تواند ایمنی، هزینه‌ و سلامتی بیمار را به خطر بیندازد. رادیولوژیست های ما در مورد تفسیر رادیولوژی گزارش می دهند فقط یک هدف دارند تشخیص دقیق بیماری و ارائه تفسیر رادیولوژی جامع است.

دلایل استفاده از تفسیر رادیولوژی و تشخیص پزشکی توسط متخصص دیگر

شما نگران این هستید که آیا پزشک شما تشخیص صحیحی داده است یا خیر و این سوال را دارید که آیا تشخیص برای برنامه درمانی شما صحیح است یا خیر. گزارش آنلاین

تشخیص متغایر با علائم بیماری

شما نظر متفاوتی نسبت به تشخیص پزشک دارید و مطمئن نیستید که اکنون چه کاری انجام دهید. تفسیر رادیولوژی آنلاین به شما کمک می کند تا تشخیص دقیق مشکلات خود را به سرعت و دقیق دریافت کنید.

آرامش خاطر

نگرانی در مورد سلامتی نباید آرامش شما را به هم بزند. دریافت تشخیص آنلاین از یک پزشک دیگر می تواند خیال شما را کاملا راحت کند.

علائم بیماری ادامه دارد

دکتر شما گفت هیچ مشکلی ندارید، اما علائم بیماری شما از بین نمی روند.  

تفسیر و گزارش رادیولوژی مبهم

دریافت یک گزارش دقیق و کامل از یک متخصص می تواند به شما کمک کند تا برنامه درمانی مناسبی را برای خود داشته باشید.

گزارش رادیولوژی دیر کرده و نیاز به پاسخ و تفسیر رادیولوژی سریع دارید

ممکن است مشکل شما جدی باشد، اما هفته ها بدون دریافت تفسیر و گزارش رادیولوژی دیر کرده است. گزارش آنلاین به سرعت تفسیر آنلاین آزمایش های شما را ارسال می کند تا به شما اجازه ‌دهد، روند درمانی خود را هرچه سریعتر آغاز کنید.

 

godr5
پزشکان

دکتر علیرضا سعیدی

مشخصات دکتر علیرضا سعیدی دکتر علیرضا سعیدی پیشینه گسترده ای در پزشکی آکادمیک و در پزشکی کارآفرینی دارد. او فارغ التحصیل  دانشگاه علوم پزشکی مشهد …

اطلاعات پزشک
godi5
پزشکان

دکتر ثمینه بلورساز مشهدی

دکتر ثمینه بلورساز دکتر ثمینه بلورساز مشهدی به عنوان پزشکی متخصص و شناخته شده در تصویربرداری و رادیولوژی پزشکی در سطح ایران مطرح است. دکتر …

اطلاعات پزشک
Scroll to Top
به بالا بروید